Balkan Dubai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Dubai


 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 pozdrav velikom hakeru Raletu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
aleksandar




Number of posts : 4
Registration date : 2007-01-23

pozdrav velikom hakeru Raletu Empty
PostSubject: pozdrav velikom hakeru Raletu   pozdrav velikom hakeru Raletu EmptyTue Jan 23, 2007 12:54 am

cheers pa bilo je i vreme druze da se setis da se javis...mada poznajuci tebe jasno mi je sto se nisi javio ranije, skupe su sms poruke zar ne..ali znao sam ja da ces ti da napravisi i nadjes neko besplatno resenje..Super si ovo uradio i bas mi se svidja, nadam se da ce se svi oni koji su bili ovde u dubaiu, koji su jos uvek tu i oni koji ce tek doci registrovati tako da cemo malo caskati...postavicu ti neke slike da vidis sta si propustio od kada si otisao..pozdrav
Back to top Go down
maestro

maestro


Number of posts : 38
Registration date : 2007-01-17

pozdrav velikom hakeru Raletu Empty
PostSubject: odgovor   pozdrav velikom hakeru Raletu EmptyTue Jan 23, 2007 6:24 pm

da mi je Phillip rekao za sms ne bi me pogodilo...ali od tebe to nisam ocekivao...ako poznjes sebe onda razumes i mene.

Eto prilike da forum podelis sa prijateljima i sa tim ribicama koje spominjes. Prosledi do tvojih drugarica iz emirates airline, pa da se i one-i ukljuce u caskanju...pozdrav
Back to top Go down
http://www.radovan_ristic.co.sr
 
pozdrav velikom hakeru Raletu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» OBAVESTENJE: Pozdrav

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan Dubai :: www.balkandubai.co.cc :: O forumu-
Jump to: